Vyberte si kroužek přímo tady ve vaší škole ZŠ u Říčanského lesa - Školní 2400 / 4-

Přihlaste se na www.krouzky.cz do 15. září a odpoledne vás bude bavit!

KROUŽKY, přihláška na www.krouzky.cz a na tel: +420 224 250 498.

 

Zálesák

čtvrtek 13:30 14:15 1 170 Kč

Zálesácký kroužek nabízí dětem alternativu ke zrychlenému světu moderních technologií; zábavnou formou sevracíme do světa oblíbeného skautského vůdce J. Foglara. Děti se naučí zálesáckým dovednostem: postavit si stan, poskytnout první pomoc, poznat rostliny, vyznat se v mapě, orientovat se podle hvězd, stopovat zvěř. 2x v průběhu pololetí se mohou děti zúčastnit jednodenní výpravy do přírody. Celoroční činnost vyvrcholí turistickým závodem pořádaným KČT a letním táborem, kde zúročí zkušenosti získané během roku.

Vaření

čtvrtek 14:00 15:30 1 670 Kč

Zdravé svačinky, dezerty, jednoduché teplé i studené večeře, dobroty pro sebe i pro rodiče připraví naši malí kuchtíci podle naší lahodné metodiky. Už teď se těšte na ochutnávání! Deník kuchaře, pomůcky a veškeré potraviny jsou zahrnuty v ceně kroužku. Děti si nosí zástěrku, utěrku a krabičku na hotové pokrmy.

Boj. sporty a sebeobrana - začínáme 12.10

čtvrtek 14:00 14:45 1 330 Kč

Ideální sportovní průprava, která bude děti bavit. Naučí se koordinaci, obratnosti, rychlosti, postřehu a

základním prvkům sebeobrany. Budujeme kamarádství a potlačujeme agresi a útočnost.

Fantasy & digitální technologie (od 3. třídy)

čtvrtek 15:00 16:30 1 790 Kč

Tento kroužek je opravdu jiný. Rozmanité lekce, ve kterých se stanete hrdiny a spolutvůrci nového fantasy světa. Založíte svůj klan, budete spolupracovat, vytvoříte si za pomocí digitálních technologií hymnu, klip, komiks, vlastní hru... Naučíte se, že telefony nejsou dobré jen na hry. Zjistíte, jak fungují sociální sítě, v čem jsou užitečné a v čem nebezpečné. Atraktivní rámec celému kroužku dává fantasy svět karetní hry Scratch Wars. V ceně kroužku jsou zahrnuty hrací karty.